Урачы
ГАЛОЎНАЯ КАШТОЎНАСЦЬ І ГОНАР КЛІНІКІ — НАШЫ УРАЧЫ. УСЕ ЯНЫ СПЕЦЫЯЛІСТЫ ВЫСОКАЙ КВАЛІФІКАЦЫІ З ВЯЛІКІМ ПРАКТЫЧНЫМ ВОПЫТАМ У ДЫЯГНОСТЫЦЫ І ЛЯЧЭННІ РОЗНЫХ ЗАХВОРВАННЯЎ.
Аўгусценак Сяргей Георгіевіч
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Адаменка Анастасія Васільеўна
Урач-рэўматолаг
Адуцкевіч Кацярына Аляксандраўна
Урач-анколаг
Акуленка Галіна Васільеўна
Урач-лабарант
Алістратаў Антон Рыгоравіч
Урач-кардыяхірург
Антыпяровіч Алена Барысаўна
Лекар ультрагукавой дыягностыкі
Антонава Ірына Валер'еўна
Урач-эндакрынолаг
Бараноўская Ларыса Іванаўна
Урач-афтальмолаг
Бараноўскі Алег Аркадзьевіч
Загадчык ізатопнай лабараторыі
Барышоў Максім Андрэевіч
Загадчык аддзялення медыцынскай рэабілітацыі
Бобрык Вольга Канстанцінаўна
Урач-рэнтгенолаг
Болонкин Леанід Станіслававіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Барадзін Пётр Сяргеевіч
Урач-хірург
Бутра Юрый Віктаравіч
Загадчык аддзялення хірургіі
Васілеўскі Аляксей Валер'евіч
Урач анколаг-хірург
Вазжаева Ларыса Барысаўна
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Валашэнюк Марына Уладзіміраўна
Урач УГД
Гаўрук Алена Сяргееўна
Урач агульнай практыкі
Гейно Алена Уладзіміраўна
Урач-отарыналарынголаг
Герасімовіч Аляксандр Ігнатавіч
Урач-патолагаанатам
Гніпель Сяргей Віктаравіч
Лекар прамянёвай дыягностыкі
Галдыцкі Сяргей Алегавіч
Загадчык аддзялення уралогіі
Ганчароў Алег Юр'евіч
Урач-акушэр-гінеколаг
Горбач Інна Іванаўна
Урач-рэабілітолаг
Гародка Руслан Людвігавіч
Урач-неўролаг
Гусакова Інэса Аляксандраўна
Урач-стаматолаг-тэрапеўт
Давыдава Вольга Ігараўна
Урач-афтальмолаг
Дэкола Марыя Андрэеўна
Урач клінічнай лабараторнай дыягностыкі
Добросольцева Наталля Аляксандраўна
Загадчык кардыялагічнага аддзялення
Доўнар Нэлі Мар'янаўна
Урач-кардыёлаг
Дрозд Валянціна Аляксандраўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Дудко Наталля Уладзіміраўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Емельянцева Аляксандра Аляксандраўна
Загадчык амбулаторна-кансультатыўным аддзяленнем
Жаўняк Жанна Іванаўна
Урач агульнай практыкі
Жудро Анатоль Анатольевіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Жук Аляксандр Сяргеевіч
Урач-хірург
Жукоўская Аксана Юр'еўна
Загадчык амбулаторна-тэрапеўтычнага аддзялення
Зіміна Марына Віктараўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Івановіч Вольга Валянцінаўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Ігумнава Ірына Іванаўна
урач-афтальмолаг
Казакевіч Андрэй Ігаравіч
Загадчык гінекалагічным аддзяленнем
Казакова Марыя Ігараўна
Урач-кардыёлаг
Капліч Людміла Лявонцьеўна
Загадчык афтальмалагічнага аддзялення
Качанко Алена Фёдараўна
Загадчык інфекцыйна-эпідэміялагічнага аддзела
Кібінь Дзмітрый Вячаслававіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Кікічеў Артур Уладзіміравіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Клімовіч Марына Іванаўна
Урач-рэнтгенолаг
Кавалёва Кацярына Анатольеўна
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Козел Таццяна Сямёнаўна
Загадчык тэрапеўтычнага аддзялення з неўралагічнымі койкамі
Казлоў Алег Ігаравіч
Загадчык кардяхiрургiчнага аддзялення
Казлоў Сяргей Ігаравіч
Урач-кардыяхірург
Коль Міхаіл Віктаравіч
Урач-рэнтгенолаг
Камароўская Алена Генадзьеўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Камароўскі Аляксандр Аляксандравіч
Урач-кардыяхірург
Камароўскі Алег Уладзіміравіч
Урач-хірург
Кананчук Сяргей Мікалаевіч
Загадчык аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі
Капыток Ірына Мікалаеўна
Урач-неўролаг
Крачак Валерыя Дзмітрыеўна
Урач-кардыяхірург
Кручкова Марына Іванаўна
Урач-акушэр-гінеколаг
Кузьменка-Масквіна Юлія Аляксандраўна
Урач-патолагаанатам
Купка Наталля Аляксандраўна
Урач-неўролаг
Курыцкая Ала Вітальеўна
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Кухарчык Міхаіл Сяргеевіч
Урач-хірург
Лабецкая Алена Фёдараўна
Урач-акушэр-гінеколаг
Лебедзеў Віталь Дзмітрыевіч
Урач-эндаскапіст
Лемяшэўская Вольга Мікалаеўна
Урач агульнай практыкі
Летыцкая Аксана Генадзьеўна
Урач-рэнтгенолаг
Луканская Святлана Барысаўна
Урач-стаматолаг-тэрапеўт
Лысава Таццяна Міхайлаўна
Урач агульнай практыкі
Любімава Вольга Уладзіміраўна
Урач-кардыяхірург
Люцікава Вольга Вячаславаўна
Урач-гастраэнтэролаг
Маджарова Вольга Анатольеўна
Урач-лабарант
Маеўская Таццяна Уладзіміраўна
Загадчык аддзялення эндаскапіі
Мазала Таццяна Міхайлаўна
Урач-афтальмолаг
Малевіч Эльвіра Яўгенаўна
Урач-рэнтгенолаг
Малкаў Аляксей Барысавіч
Урач-неўролаг
Маркоўская Алена Пятроўна
Настаўнік-лагапед, дэфектолаг
Мельнікава Ванда Васільеўна
Урач клінічнай лабараторнай дыягностыкі
Мікулік Вікторыя Валер'еўна
Урач функцыянальнай дыягностыкі
Міхін Канстанцін Паўлавіч
Урач-хірург
Маталянец Павел Міхайлавіч
Загадчык Патолагаанатамічным аддзяленнем
Несцяровіч Алена Міхайлаўна
Урач агульнай практыкі
Нікіціна Ларыса Іванаўна
Загадчык рэнтгенаўскім аддзяленнем
Аліхвер Юрый Аляксеевіч
Урач-кардыяхірург
Альшэўская Алена Уладзіміраўна
Урач-фізіятэрапеўт
Паддубны Аляксандр Аляксандравіч
Загадчык мамалагічным кабінетам
Падкавырава Вольга Вячаславаўна
Урач-кардыёлаг
Пастаялка Андрэй Сцяпанавіч
Загадчык рэнтгенааперацыйнай
Поташко Павел Сяргеевіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Прібушэня Іван Іванавіч (малодшы)
Урач-хірург, урач-уролаг
Прібушэня Іван Іванавіч (старэйшы)
Урач-хірург, урач-уролаг
Протас Мікалай Сяргеевіч
Урач-уролаг
Пучкова Ірына Аркадзьеўна
Урач-афтальмолаг
Рогацень Павел Пятровіч
Загадчык кабінета ультрагукавой дыягностыкі
Радзівонаў Максім Міхайлавіч
Урач-хірург
Раманаўская Наталля Васільеўна
Урач-стаматолаг-хірург
Руденкоў Максім Пятровіч
Урач-хірург
Сажнева Вольга Мікалаеўна
Урач-афтальмолаг
Свярдлова Ганна Іванаўна
Урач клінічнай лабараторнай дыягностыкі
Свізуноў Алег Ігаравіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Семічкоўский Леанід Анатольевіч
Урач анколаг-хірург
Сенаторава Яна Валер'еўна
Урач-дэрматавенеролаг
Сяргеева Кацярына Анатольеўна
Урач клінічнай лабараторнай дыягностыкі
Сівак Сяргей Аляксандравіч
Урач рэнтгена-эндаваскулярны хірург
Сідараў Сяргей Аляксандравіч
Урач-хірург
Сінкевіч Кацярына Аляксандраўна
Урач функцыянальнай дыягностыкі
Сінякова Алена Уладзіміраўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Слабодчыкава Юлія Мікалаеўна
Урач-кардыёлаг
Смаленскі Андрэй Зянонавіч
Урач-патолагаанатам
Смародскі Аляксей Юр'евіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Салдаценка Валянцін Паўлавіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Салаўёў Сяргей Леанідавіч
Загадчык аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі кардыяхірургіі
Сасіноўская Жанна Генадзьеўна
Урач-эндакрынолаг
Старынина Людміла Станіславаўна
Урач агульнай практыкі
Сцяпанава Ларыса Барысаўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Стрыжак Ірына Віктараўна
урач-лабарант
Сушчык Вольга Уладзіміраўна
Урач-афтальмолаг
Сытнік Уладзіслаў Іванавіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Тарасевіч Святлана Уладзіміраўна
Урач ультрагукавой дыягностыкі
Тарасік Іаланта Сяргееўна
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Тарасава Алена Іванаўна
Урач-рэабілітолаг
Цяленчанка Таццяна Іванаўна
Урач агульнай практыкі
Ціханавецкая Святлана Расціславаўна
Загадчыца стаматалагічнага кабінета
Тішурова Таццяна Уладзіміраўна
Загадчык аддзела жаночага здароўя
Трунова Наталля Аляксандраўна
Загадчыца лабараторным аддзяленнем
Францкевіч Дзмітрый Уладзіміравіч
Урач-хірург
Фралоў Юрый Юр'евіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Хамiцаева Наталля Уладзіміраўна
Урач-тэрапеўт
Харлан Максім Віктаравіч
Урач-рэфлексатэрапеўт
Цылько Святлана Іпалітаўна
Урач клінічнай лабараторнай дыягностыкі
Чэчык Наталля Міхайлаўна
Урач-неўролаг
Шабуневіч Алена Аляксандраўна
Урач акушэр-гінеколаг
Шэх Сяргей Пятровіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Шылава Наталля Пятроўна
Урач-псіхатэрапеўт
Шцін Аэліта Віктараўна
Урач-псіхатэрапеўт
Шумская Алена Генадзьеўна
Псіхолаг
Юдзіна Вольга Анатольеўна
Урач-патолагаанатам
Якутчык Тамара Міхайлаўна
Урач функцыянальнай дыягностыкі
Яноўскі Сяргей Аляксандравіч
Урач-эндаскапіст
Януковіч Дзмітрый Паўлавіч
Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг
Янышэўская Галіна Канстанцінаўна
Урач-рэнтгенолаг
Яндекс.Метрика